• Program do tworzenia muzyki ACID Xpress

    W dzisiejszych czasach za artystów uważa się nie tylko twórców kompozycji, jakie zostały zapisane na pięciolinii, ale również osoby, które potrafią wymyślić ciekawe rytmu, posługując się jedynie programem komputerowym. Jednym z popularnych wynalazków, jakie umożliwiają stworzenie ciekawych dźwięków przy użyciu komputera, jest program SONY ACID Xpress. Wiele hitów, zarówno tych rodzimych, jak również zagranicznych, powstało właśnie dzięki zastosowaniu takiego programu, którego obsługa z pewnością nie należy do łatwych. Opanowanie danej umiejętności jest pierwszym krokiem do nabycia umiejętności tworzenia muzyki. Kiedy wreszcie obsługa programu, o którym mowa, nie będzie sprawiać trudności, można się będzie nareszcie zabrać za kompozycję.

                Poza wspomnianym programem, wymyślonym dla omawianych celów, jest jeszcze wiele innych, w przypadku których trzeba wiedzieć chociażby na czym polega wgrywanie sampli do programu. Nie ulega żadnej wątpliwości, że warto się tego nauczyć od jak najlepszego specjalisty, bowiem tylko wówczas będzie się pewnym o posiadanych zdolności.

                Podczas tworzenia muzyki, istotne jest między innymi używanie instrumentów zawartych w menu. Zakres możliwości w tym względzie powinien być jak największy, gdyż kiedy tak właśnie będzie, stworzone dzieło będzie mogło być znacznie bardziej urozmaicone, niż przy niewielkim wyborze. Rozbudowane menu daje możliwość wymyślenia muzyki, która mogłaby być grana na cali koncertowej przez orkiestrę, składającą się z wielu instrumentów.

-joomla- -Katalog stron- - forum wielotematyczne - śledzenie samochodu - dowcipy