ebook Za Czarnym Aniołem

Super User

Super User

URL strony:

Reggae i Bob Marley którego nie znacie

   Nie ma chyba osoby na świecie, której nie obiło się o uszy nazwisko Boba Marley'a. Legendarny muzyk, zmarły w wieku 36 lat i stał się symbolem światowej muzyki reggae.

W ubiegłym roku minęła 35 rocznica śmierci artysty. Mimo upływu czasu, popularność jego utworów wcale nie zmalała, a ich swobodę, urok i miły wydźwięk wciąż doceniają fani na całym świecie.

 

Bob Marley nieznane fakty

 

N-Dubz

Pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół N-Dubz istniał w okresie od 2006 do 2011 roku. Zajmował się muzyką hip-hop i grime. Jego członkami byli: Tulisia - Tula Contostavlos (wokal), Dappy - Constantino Contostavlos oraz Fazer - Richard Rawson.

Bauhaus

Zespół Bauhaus to brytyjski zespół rockowy, który jest jednym z prekursorów tak zwanego rocka gotyckiego. Oprócz wylansowania tego stylu muzycznego, Bauhaus stworzył również styl bycia na scenie oraz wystrój sceniczny związany z gotyckim rockiem.

Adele w 2017r

Adele, a właściwie Adele Laurie Blue Adkins to brytyjska artystka urodzona 5 maja 1988 roku. Głównym typem muzyki, którą wykonuje piosenkarka to R&B, folk i blues. Świat poznał artystkę, gdy miała zaledwie 19 lat, jednak od dziecka wiedziała, że zostanie piosenkarką. Zaczarowując słuchaczy swoim niezwykłym głosem szybko zyskała miano następczyni  "Amy Winehouse".

Subskrybuj to źródło RSS

-joomla- -Katalog stron- - forum wielotematyczne - śledzenie samochodu - dowcipy