ebook Menager wydobycia kryptowalut Za Czarnym Aniołem

Super User

Super User

URL strony:

Czesław Mozil 2019 r.

Czesław Mozil to jeden z najbardziej popularnych muzyków i tekściarzy w Polsce. Pomimo pokaźnej dyskografii, nie próżnuje. W lutym tego roku spróbował swoich sił w stand-upie, a wcześniej, pod koniec 2018 roku, nagrał nową płytę w duecie z Grajkami Przyszłości pod tytułem "Kiedyś to były święta".

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości, czyli najnowszy projekt muzyczny.

Warszawskie studia muzyczne

     Polski hip-hop przebył niewątpliwie bardzo długą drogę w ciągu tych lekko ponad dwudziestu lat swojej historii. Wielu artystów zaczynało w warunkach skrajnie skromnych: do legendy przeszły chociażby ujęcia z filmu "Blokersi", w których jeden z raperów używał nylonowej rajstopy, jako pop filtra przy mikrofonie, oczywiście nie mogło być też mowy o wyciszonym zakątku do nagrania wokali, celem uzyskania jak najwyższej jakości. To wszystko miało oczywiście swój niewątpliwy urok, ale poszło też bezwzględnie do przodu. Od kilku lat hip-hop totalnie zdominował polską scenę muzyczną - płyty raperów nieprzerwanie okupują topowe miejsca na ogólnopolskich listach sprzedaży, a ich koncerty zgarniają publiczność sięgającą kilkunastu tysięcy osób. Razem ze wzrostem popularności wzrosły również możliwości i dobre studio muzyczne przestało być jedynie niemożliwą do spełnienia mrzonką, lecz po prostu standardem. Wśród zatrzęsienia tych, które są po prostu dobre, warto wyróżnić kilka tych, które są szczególnie zasłużone dla sukcesu polskiego hip-hopu.

Reggae i Bob Marley którego nie znacie

   Nie ma chyba osoby na świecie, której nie obiło się o uszy nazwisko Boba Marley'a. Legendarny muzyk, zmarły w wieku 36 lat i stał się symbolem światowej muzyki reggae.

W ubiegłym roku minęła 35 rocznica śmierci artysty. Mimo upływu czasu, popularność jego utworów wcale nie zmalała, a ich swobodę, urok i miły wydźwięk wciąż doceniają fani na całym świecie.

 

Bob Marley nieznane fakty

 

N-Dubz

Pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół N-Dubz istniał w okresie od 2006 do 2011 roku. Zajmował się muzyką hip-hop i grime. Jego członkami byli: Tulisia - Tula Contostavlos (wokal), Dappy - Constantino Contostavlos oraz Fazer - Richard Rawson.

Bauhaus

Zespół Bauhaus to brytyjski zespół rockowy, który jest jednym z prekursorów tak zwanego rocka gotyckiego. Oprócz wylansowania tego stylu muzycznego, Bauhaus stworzył również styl bycia na scenie oraz wystrój sceniczny związany z gotyckim rockiem.

Subskrybuj to źródło RSS

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy