ebook Za Czarnym Aniołem


    podpis elektroniczny

    obsługa informatyczna firm wdrożenia systemów pomost std sr fa da sygnity sprzedaż i podpisu elektronicznego unizeto certum audyt opracowanie polityki zabezpieczeń
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Muzyka przyszłości

Technika, zmieniająca się na przestrzeni wielu lat, doprowadziła do tego, że różne są sposoby zapisywania muzyki na plikach audio. Jest to konieczne, jeżeli pragnie się słuchać swoich ulubionych kawałków za pośrednictwem komputera, albo innych urządzeń, które to umożliwiają. Specjaliści uważają, że systemy kompresji muzyki przyszłości będą bazować na znanych obecnie MP3 i MP4, które będą cały czas udoskonalane. Nie należy rzecz jasna wykluczać, że pojawią się nowe techniki zapisywania i odsłuchiwania dźwięku.

 

            Jeżeli chodzi o to, jaka była kompresja kiedyś i dziś, obecnie coraz częściej dominują zapisy w standardzie MP3. Zwykło się twierdzić, że jakość po kompresji jest mniejsza, ale wcale tak być nie musi. Jakość muzyki, ale i obrazu może być na bardzo dobrym poziomie.

            Różne fakty pokazują, jak wygląda w tej chwili wykorzystanie kompresji w muzyce. Nie wszystkie pliki są poza tym kompresowane, a przykład stanowi AIFF. Występuje jednak format AIFF-C, umożliwiający kompresję w stopniu 6:1.

Zaloguj się by skomentować

-joomla- -Katalog stron- - forum wielotematyczne - śledzenie samochodu - dowcipy