Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Muzyka wczoraj i dziś

   Słuchanie ulubionej muzyki to chyba jeden z najbardziej popularnych i najlepszych sposobów na relaks. W zależności od rodzaju i wybranego utworu pozwala ona wyciszyć się, dodaje energii lub poprawia humor. Muzyka ułatwia wyrażanie emocji – przy niej można tańczyć, płakać, śmiać się, czy po prostu leżeć i słuchać.

 

            Zarówno w czasach kryzysu, jak i obecnie każdy z nas ma swoją ulubioną „musik”, która przywołuje miłe wspomnienia, czy wprowadza w odpowiedni nastrój, bądź zachęca do śpiewania. Nie trzeba nawet znać angielskiego, by zanucić pod nosem „piple help de piple”, czy jakąkolwiek inną piosenkę.

            Oczywiście teksty piosenek można obecnie bez problemu znaleźć w sieci. Dawniej nie było to takie proste i każdy śpiewał to, co słyszał. Najczęściej były to jednak piosenki po polsku. Wówczas wystarczyła gitara i nuty, aby rozkręcić każdą imprezę. Czy teraz coś się zmieniło? Na pewno to, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Miłość do muzyki z pewnością jednak jest taka sama jak kiedyś i to bez względu na wiek. 

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy