Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Co słychać u Paula McCartneya ? Wyróżniony

Pomimo - jakkolwiek by to brzmiało dziwnie - sędziwego wieku, Paul McCartney wciąż zaskakuje swoich fanów. I choć dawno przekroczył 70-tkę, wciąż jest pełen energii i pasji. Co słychać u gwiazdy?

Sylwester z Paulem McCartneyem

 

Pojawienie się byłej gwiazdy The Beatles na różnych koncertach nie jest niczym dziwnym. Ta legenda muzyki pop wciąż zaskakuje swoich fanów. Jednak to, co wydarzyło się w ostatniego Sylwestra w Las Vegas, przyćmiło oczekiwania nawet najśmielszych fanów.

To właśnie w Las Vegas, w jednym z klubów, odbył się prywatny koncert dla Romana Abramowicza - rosyjskiego właściciela klubu Chelsea. Na tym koncercie główną gwiazdą byli The Killers, którzy zresztą dali świetny występ. Co ciekawe, w pewnym momencie do grupy dołączył nie kto inny, jak słynny Paul McCartney.

Zobaczyć na scenie The Killers, to prawdziwe święto dla wszystkich fanów muzyki. Jednak ujrzeć ich w towarzystwie brytyjskiej legendy, to jest prawdziwa uroczystość dla wszystkich fanów dobrej muzyki. Paul wykonał wraz ze słynną grupą jeden z największych utworów The Beatles - Helter Skelter. I w tym momencie publiczność oszalała z zachwytu.

Czy to oznacza coś więcej?

Wszyscy zastanawiają się, czy wspomniany występ nie jest początkiem czegoś nowego. Jakieś zupełnie nowej drogi w i tak bogatym życiu muzycznym Paula. Okazuje się jednak że nie. I choć współpraca z The Killers przynajmniej na wiosnę jest jeszcze możliwa (w planie jest kilka koncertów w Japonii), to na dłuższą metę raczej się to nie uda, co zresztą wywoła pewnie olbrzymią konsternację fanów.

Tym bardziej, że Paul sam przeżywa ciężkie chwile. W ostatnich dniach pozwał Sony, w celu odzyskania praw nad ponad 200-ma utworami The Beatles. Zobaczymy jak ta batalia się potoczy i czy uda mu się wywalczyć prawa nad utworami The Beatles , jest prawdopodobieństwo, że mu się uda.

Podsumowując, początek nowego, 2017-go roku był i będzie dla Paula bardzo treściwy i pracowity. Mamy jednak nadzieję, że pomimo tak aktywnego trybu życia, znajdzie on choć trochę czasu na odpoczynek. Trzymaj się Paul.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy