Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Adele w 2017r Wyróżniony

Adele, a właściwie Adele Laurie Blue Adkins to brytyjska artystka urodzona 5 maja 1988 roku. Głównym typem muzyki, którą wykonuje piosenkarka to R&B, folk i blues. Świat poznał artystkę, gdy miała zaledwie 19 lat, jednak od dziecka wiedziała, że zostanie piosenkarką. Zaczarowując słuchaczy swoim niezwykłym głosem szybko zyskała miano następczyni  "Amy Winehouse".


Pierwsze dwie piosenki Adele opublikowała w 2006 roku, po zakończeniu edukacji. Udało jej się to za pomocą PlatformsMagazine.com. Swoją pierwszą płytę wydała zaledwie dwa lata później. Album nosił tytuł - 19, gdyż tyle miała lat, kiedy album został wydany. Płyta ukazała się 4 lutego 2008 roku i bez problemu zajęła pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii

Do tej pory Adele wydała trzy albumu. Jej najnowsza płyta - 25 bije rekordy popularności i króluje na listach przebojów. Nieustannie udowadnia, że za pomocą takich hitów jak "I miss you", "Hello" czy "Love in the dark", że jest światowej klasy gwiazdą. Zyskała fanów na całym świecie, którzy darzą ją ogromnym uczuciem.

Fani zadają sobie pytanie jakie plany ma Adele na 2017 rok?

Obecnie gwiazda promuje swoją płytę na trasie koncertowej. W 2017 roku Adele ma w planach koncertować m.in w Polsce. 6 czerwca opublikowała na Twitterze, że Polska znalazła się na liście miejsc, w których zagra w 2017 roku. Ponadto Adele na pewno zagra m.in. w Sydney, Melbourne czy w Londynie. Adele zagra koncert 2017 na Wembley w Londynie 28 czerwca. 

Oficjalnie jeszcze nie wiadomo kiedy Adele zagra w Polsce i w którym miejscu odbędzie się koncert gwiazdy. Fanom czekającym na koncerty pozostaje śledzić informacje o najnowszych koncertach Adele w 2017 roku.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy