Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

U2 Wyróżniony

U2 to irlandzki zespół rockowy, który powstał w Dublinie w roku 1976. W jego skład wchodzą Bono, The Edge, Adam Clayton i Larry Mullen. Zespół zyskał międzynarodowy rozgłos, za sprawą wokalu Bono, stylu gitarowego The Edge'a oraz repertuaru, który składa się głównie z melodyjnych oraz przepełnionych emocjami utworów. Część tych piosenek stała się wielkimi światowymi przebojami. Największy sukces zespół odniósł w roku 1987, za sprawą albumu The Joshua Tree. U2 sprzedało ponad 150 milionów płyt na całym świecie i znajduje się na 16 miejscu, jeśli chodzi o ilość sprzedanych płyt.

U2 plany w 2017 roku są bardzo szerokie. Zespół zapowiedział wydanie nowej płyty oraz trasę koncertową.

 

 

Jak wynika z nieoficjalnych informacji nowa płyta zespołu U2 ma się ukazać w 2017 roku. Tę informację podali członkowie zespołu. Bono wraz z Adam Clayton pod koniec lipca 2016 roku, byli gośćmi na ślubie przyjaciół w Walencji, gdzie z członkami lokalnego fanklubu odbyli rozmowę na temat swoich przyszłych planów. Artyści zdradzili również, że materiał do nowej płyty nie jest jeszcze gotowy i porównali go do jednego ze starych krążków.

O następcy studyjnego albumu „Songs Of Innocence” z 2014 zespół U2 mówił od dłuższego czasu. Na początku album o podobnie brzmiącej nazwie „Songs Of Experience” zapowiadany był już na 2015 rok, jednak plany uległy zmianie. Na obecną chwilę zapowiedzi nie są jeszcze oficjalne. Oprócz planów związanych z płytą, członkowie grypy planują trasę koncertową, która odbędzie się prawdopodobnie jesienią - we wrześniu i październiku 2017 roku.

Fani zespołu są bardzo ciekawi w jaki sposób zostanie wydany nowy krążek, ponieważ ich ostania płyta ukazała się w 9 września 2014 roku na iTunes, gdzie została za darmo udostępniona 500 tysiącom użytkowników.

W branży muzycznej zawrzało, natomiast członkowie zespołu długo tłumaczyli się z nietypowego sposobu udostępnienia albumu. Po za krytyką zespołu za sposób wydania płyty, album nie spotkał się, również ze zbyt pozytywnym przyjęciem jeśli chodzi o muzykę. Współpraca z takimi gwiazdami jak Danger Mouse, Paul Epworth i Flood, nie uchroniła zespołu przed niepochlebnymi opiniami.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy