ebook Menager wydobycia kryptowalut Za Czarnym Aniołem

  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Katy Perry - zapach charyzmy

Od lat gwiazdy muzyki i filmu wypuszczają na rynek sygnowane swoim nazwiskiem kolekcje ubrań lub perfumy. Wiele z nich weszło już na stałe do klasyki, ciesząc się od lat niesłabnącym powodzeniem. W ślady innych artystek poszła też Katheryn Elizabeth Hudson, lepiej znana pod pseudonimem Katy Perry.


Jej kariera rozwinęła się bardzo szybko, począwszy od wydanego w 2008 roku albumu "One of the boys". W kolejnych latach sprzedała jedenaście milionów albumów studyjnych oraz zdobyła zawrotną sławę i miejsce na listach przebojów. Jak pachną perfumy, które zaprojektowała ta niezwykła, charyzmatyczna artystka, która w latach 2009-2015 aż trzynastokrotnie była nominowana do nagrody Grammy?

Kobietom ceniącym energetyczne, przykuwające uwagę zapachy oraz Katy Perry perfumy Purr z pewnością przypadną do gustu. To pierwsze z siedmiu perfum sygnowanych jej nazwiskiem, które ukazały się w sprzedaży w 2010 roku. Zamknięte zostały we flakoniku w kształcie kota, który sam w sobie budzi już spore emocje - jedni uważają, że jest znakomitym projektem i oddaje duszę autorki, inni zarzucają mu kiczowatość. Jednak jak wiadomo, wokół najsłynniejszych ludzi zawsze toczą się różnego rodzaju kontrowersje. Artysta wyrazisty zwykle zbiera i pochwały, i nagany za całą swoją działalność. Co zatem zawiera flakon - kot? To zapach brzoskwini, jabłka, gardenii i bambusa, niezwykle wyraźny, świeży i uwodzicielski. Kryje w sobie zarówno elegancję, jak i flirt.

Kolejnym zapachem budzącym skojarzenia z kotem jest zamknięty w podobnym flakoniku Meow. Strzegący ich kot jest różowy, w odróżnieniu od kota Purr, i tak też ma się ich zapach do pierwszego - jest lżejszy, bardziej delikatny i niewinny. Przywodzi na myśl bujanie w obłokach i znacznie lepiej nadaje się na dzień, niż na wieczorne imprezy w klubach, gdzie może zginąć w tłumie ludzi noszących wyraziste zapachy. Meow opiera się na zapachu jaśminu i gruszki.

W 2014 roku na rynku pojawił się zapach Killer Queen Oh So Sheer. To zamknięte we flakoniku o kształcie diamentu perfumy, których przewodnim motywem są leśne owoce, morwa i czarna porzeczka. Kojarzy się nieodparcie z lasem i letnimi, ciepłymi dniami, jest nieco eteryczny. Z kolei diament Royal Revolution ma królewską, błękitną barwę i owocowo - kwiatowy zapach. Następnym diamentem jest Spring Reign, świeży i energetyczny zapach, który spodoba się z pewnością wielu młodym kobietom. Ostatni z produktów sygnowanych nazwiskiem amerykańskiej piosenkarki nosi nazwę Mad Potion i został wypuszczony na rynek w roku 2015. Jest zdecydowanie intrygujący, pachnie piżmem i wanilią. Sprawdza się na wieczorne wyjścia i dodaje pewności siebie.

Każdy, kto ubi charyzmatyczna osobowość Katy Perry powinien zapoznać się z jej perfumami - jest w nich zamknięty okruch osobowości artystki, intrygujący i niebanalny jak ona sama.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy