chlorek magnezu

    Wysokiej jakości chlorek magnezu to rozwiązanie wielu problemów i dolegliwości. Zdecydowanie warto się z nim zapoznać i przekonać się o jego działaniu. Sprawdź!
    e-natura.pl
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Eurowizja 2016

   Eurowizja w 2016 roku w Szwecji została przygotowana rewelacyjnie, ale o tym za chwilę, nasz reprezentant Michał Szpak z piosenką „Color of Your Life” wypadł wyśmienicie zaśpiewał swój utwór perfekcyjnie nic dziwnego, że bez problemów dostał się do wielkiego finału. W finale powtórzył to co zaprezentował w eliminacjach, a może nawet zaśpiewał lepiej. Podczas występu Michała wszystko szło jak po maśle, przynajmniej tak się wydawało podczas oglądanie, od samego początku kontrolował wszystko co miało miejsce na scenie jak i poza nią, przekazywał pozytywną energię publiczności, która na koniec odwdzięczyła mu się za to oklaskami.
Teraz o samych organizatorach, przygotowanie samej sceny wymagało od organizatorów nie lada wysiłku, oświetlenie wręcz wyrywało z fotela, efekty świetlne i pirotechniczne były na nieprzeciętnym poziomie, w niektórych teledyskach ( jak oni to zrobili ) sprawiało o zawrót głowy, nie wspomnę już o artystce, która wręcz w pierwszej chwili się zadymiła, jakby zaczęła się palić, ale już po chwili było wiadomo, że są to zaplanowane działania występujących coś wspaniałego. Na takie imprezy chce się patrzeć bez przerwy, a do tego bardzo sympatyczna para prowadzących, co jakiś czas ciskała zabawnymi żartami. Na wyróżnienie zasługują wszyscy artyści , którzy pokazali klasę w przygotowaniu się do występu widać było że ciężko pracowali, żeby osiągnąć taki poziom występów. Jednak w mojej ocenie na wyróżnienie zasługują oprócz oczywiście Michała Szpaka tacy artyści jak Nina Kralijć z Chorwacji z piosenką „ Lighthouse ”, zespół z Cypru Minus One z piosęką „ Alter Ego ”, wykonawca z Łotwy Justs z „ Heartbeat ”, piosenkarka z Czech Gabriela Guncikova w utworze „I Stand”, Irlandia Nicky Byrne „ Sunlight ” i Szwajcaria Rykka „ The Last Of Our Kind ” do tego występ Anglia Joe and Jake „ You’re Not Alone” te utwory minie zaciekawiły jako wykonanie artystyczne i sceniczne, wniosły do konkursu dużo dobrych emocji, jak i sprawiły że widowisko nabrało niepowtarzalny wygląd jako całości. Na pochwałę zasługują także informacje Polskiego prowadzącego, który podawał nowinki z życia artystów wychodzących na scenę. Chciałem też zwrócić uwagę na stroje reprezentantów Eurowizji . Na wyróżnieni zasługuje strój Michała Szpaka, który został nawet zauważony i pochwalony przez prowadzącą , ja też jestem tego zdania, świetny strój wybrał Michał wyróżniał się w śród innych artystów. Śpiewających, których trzeba wyróżnić za przygotowanie wyśmienitych kreacji to wykonawczyni z Niemiec Lamie-Lee „Ghost”, następnie Ukrainka Jamala „ 1944 ” wybrała odpowiedni ubiór do piosenki, którą zaprezentowała i wygrała, wszystko miało znaczenie na sukces, Austria ZOE „Loin d’ici” oprócz stroju odważny występ po francusku bardzo melodyjny, Hiszpania Barei „Say Yay” kreacja wyśmienita i do tego cudowny ruchowo taniec i poruszanie nogami itd. kompozycja powalała i nasuwała pytanie jak ona to robi - cudownie. Tak jak wymienieni wcześniej wykonawcy także Chorwacja Nina Kraljić „ Lighthouse ” przedstawiła bardzo oryginalny strój, który zasługuje na pozytywną ocenę , wyglądało to tak jakby się przeistaczała w coś zupełnie innego niż na początku była, pomysł bardzo dobry i wykonanie także. Armenia Iveta Mukuchyan „ LoveWave ” o której nie sposób zapomnieć, bardzo dobry strój i występ.
Całość wyszła bardzo dobrze, a widz czuł się dowartościowany podczas oglądania i słuchania Eurowizji takie miałem wrażenie.
 
Zaloguj się by skomentować

-joomla- -Katalog stron- - forum wielotematyczne - śledzenie samochodu - dowcipy