Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Zarabianie na swoich utworach muzycznych

Świat technologii idzie cały czas do przodu. Internet jest miejscem zdobywania informacji oraz nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Poprzez specjalne programy i strumienie muzyczne możemy słuchać płyt ulubionych artystów, możemy poznawać ich nowe utwory i słuchać ich online, bez konieczności zakupu pełnego albumu.

Przez Internet mamy możliwość nie tylko wspierać ulubionych wykonawców, cieszyć się ich muzyką, ale również promować swoją twórczość muzyczną. Nagrałeś utwór? Chcesz, aby świat o tobie usłyszał? Poprzez specjalne portale muzyczne i społecznościowe można promować swoją muzykę. Niektóre strony internetowe pozwalają nie tylko na rozpowszechnianie swoich utworów, ale także na zarabianie poprzez prowizje od każdego odtworzenia przez użytkownika portalu konkretnego utworu.

Bardzo przydatny w promocji muzyki jest między innymi program iTunes stworzony przez Apple Inc. Program ten jest bardzo prosty w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji. Pozwala na odtwarzanie plików audio i video na różnych urządzeniach mobilnych ( od laptopów, tabletów, po smar fony oraz iPady). Przez program ten użytkownicy mogą słuchać pełnych albumów swoich ulubionych wykonawców, odnajdywać ulubione stacje radiowe, tworzyć własne play listy oparte o własne gusta i upodobania muzyczne. Korzystając z programu i Tunes możemy dowolnie zmieniać i przerabiać formaty muzyczne, słuchać artystów z wielu wytwórni muzycznych. Słuchając dowolnie wybranej przez siebie muzyk możemy ściągać teksty utworów oraz dokonywać zakupów w specjalnym sklepie online. Twórcy programu dbają o najwyższą jakość produkcji muzycznej. Dźwięk dopasowany jest do potrzeb użytkownika. Jednym z najpopularniejszych portali gdzie internauci mogą kupować muzykę między innymi w formacie mp3 jest również Amazon. Jest to internetowy sklep gdzie możemy zakupić dowolny produkt z wybranego miejsca na świecie. Amazon cieszy się bardzo dużą popularnością i nieustannie zwiększa się liczba rejestrujących się nowych użytkowników portalu.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy