Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Samsung Multiroom Samsung M7

   Samsung odsłonił nową platformę domową Samsung Multiroom (Samsung M7) pozwalającą na odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu w twoim domu.
Żeby tego było mało odsłuchiwanie, można przeprowadzić w różnych pokojach, puszczając w nich różne utwory, każdy domownik może rozkoszować się swoim ulubionym gatunkiem muzyki.

Sterowanie tego cacka odbywa się, jak przystało na XXI wiek za pomocą przenośnych urządzeń mobilnych firmy samsung, jak zapewnia producent sterowanie odbywa się za pomocą jednego palca. Samsung Multiroom pozwala na podłączenie dowolnych urządzeń np. kino domowe samsung, telewizor samsung, odtwarzacz Blu-ray i tym samym, można stworzyć mały dom muzyczny takie wszystko w jednym, za pomocą jednego palca :). Samsung M7 wyposażony jest w moduł pozwalający na łączenie się z siecią WI-FI i Bluetooth, co z kolei bardzo ułatwia ściąganie muzyki przez internet z różnych platform, przesyłanie muzyki nie sprawi ci trudności odbywa się to dość szybko. Całemu charakterowi Multiroom dodają głośniki w kształcie trójkątnym, można powiedzieć (stylowe) dostępne są w dwóch kolorach czarnym i białym, dostajemy też możliwość wybrania położenia w dwóch płaszczyznach pionowo lub poziomo. Dla koneserów można dodać że obsługuje takie formaty jak FLAC o   44,1 kHz/16 bitów. Jeżeli chcemy mieć możliwość zarządzania wszystkimi urządzeniami muzycznymi w domu z jednego miejsca,  jest to idealny wybór dla ciebie Samsung Multiroom (Samsung M7) świetnie się do tego nada.


Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy