Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Indila (Adila Sedraïa) Wyróżniony

Teraz niedawno natknąłem się na piosenkę Indila (Adila Sedraïa) w telewizji, zaciekawił mnie jej wspaniały głos, postanowiłem się dowiedzieć więcej na temat piosenkarki i posłuchać kolejnych jej piosenek. Okazało się że pochodzenie Indila jest dość ciekawe indyjsko, algiersko, kambodżańsko, egipskie, a sama urodziła się w Paryżu. Indila śpiewa niepowtarzalną barwą głosu i bardzo umiejętnie go modeluje wskrzeszając z niego z połączeniem z ze swoją muzyką piękne piosenki.
Tak piosenkarka sama pisze i komponuje swoje utwory, sama nazywa je jako poruszające uczucia wyższe między ludźmi, które zbiegają się w dwie skrajności, chce tym zwrócić na to szczególną uwagę. Utwory przeważnie są śpiewane o cierpieniu znajdującym się w duszy człowieka spowodowane różnymi sytuacjami życiowymi. Piosenki stają się tym samym bardzo wpływające na uczucia i poruszają dogłębnie. Człowiek w słuchający się w w melodię czuje przeszywające cierpienie i smutek oddane przez melodię i słowa artystki. Coś wspaniałego :)
Krążek Mini World zawiera dziesięć utworów podstawowych i trzy zmienione wersje promowanych utworów, początkowo miały się znaleźć wersje piosenek w języku Angielskim lecz podczas prac nad płytą Indila zmieniła zdanie i dokonała dobrego wyboru bo piosenki powędrowały do pierwszych dziesiątek największych list przebojów i osiągając tytuł platynowych płyt. To świadczy o bardzo dobrym wyborze artystki. W roku 2014 ukazała się płyta z dodanymi kolejnymi utworami do jej debiutanckiego krążka. Czekam z niecierpliwością na jej kolejny krążek, ma nadzieję że już niedługo się doczekam. Piosenkarka zrobiła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie, samymi utworami jak i piękną modulacją głosu wyciągająca z języka Francuskiego to co jest piękne i nie osiągalny dla tego typu utworów i innych języków, piosenki mają swój klimat.
Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy