spotline

    Oprawy z metalu, szkła, drewna, tworzywa sztucznego
    1lampy.pl
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Odtwarzacze przenośne lub telefon z mp3

Ostatnim czasem stało się bardzo modne słuchanie muzyki na przeróżniejszych przenośnych odtwarzaczach muzyki mp3, mp4, a w szczególności telefony komórkowe. Powstała nawet seria telefonów właśnie do tego typu zadań. Producentem tych odtwarzaczy jest SONY ERICSSON, a seria została nazwana walkman. Nazwa została zapożyczona od bardzo modnych w latach 80-dziesiątych pionierów z tej rodiny noszących właśnie nazwę wolkman.
Dzwięk z telefonów walkman był bardzo dobrej jakości, menu także było przystosowane dla odtważania muzyki, dlatego szybko zdobyły fanów. Zastanawiam się nad tym czy dzisiaj jest jeszcze potrzeba kupowania odtwarzacza mp3 lub mp4, jak wszystkie te funkcje mamy w telefonie. Zapewne tak bo dzwięk i obsługa menu jest dostosowana do odbiorcy tego sprzętu, nie można tego powiedzieć o telefonach, bo przecież one mają za zadanie dzwonić, wysyłać sms itp. Choć producęci przystosowóją swoje produkty, tak żeby kupujący znalazł tam to czego potrzebuje. Są oczywiście odstępstwa od tego jak np. wspomniany wcześniej telefon firmy SONY ERICSSON, który zasługuje na miano telefonu i odtwarzacza mp3 w jednym.
Co wy myślicie o takim połączeniu czy to dobry wybór ?
Czym się kierujecie podczas kupowania mp3 lub telefonu do słuchania muzyki, bo jak mniemam też należycie do tego grona słuchaczy, który słuch na tych urządzeniach muzyki gdzie tylko można.
Jakie odtwarzacze mp3 lub mp4 polecacie, a także które waszym zdaniem telefonysą najlepiej przystosowane do odtwarzania muzyki pod względem technicznym np. słuchawki, jakość dzwięku, obsługa menu, wykonanie itd...

Artykuły powiązane

Zaloguj się by skomentować

-joomla- -Katalog stron- - forum wielotematyczne - śledzenie samochodu - dowcipy