Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

AC/DC Briana Johnsona

Zapewne Briana Johnsona, brytyjskiego wokalistę, kojarzonego przede wszystkim z zespołu AC/DC, zna wielu melomanów, jednak nie wiadomo, czy wiedzieli oni, że posiada on większą pasję od śpiewania. Piosenkarz, który występuje na scenach do dzisiaj, pasjonuje się motoryzacją. Brian Johnson fascynacje motoryzacyjne od dziecka interesuje się autami i wszystkim, co ma z nimi związek.

 

Kiedy miał kilka lat, pasjonował się występami kierowców z Wielkiej Brytanii, którzy święcili wówczas niejeden sukces, który powtarzali też później w kolejnych latach. Co ciekawe, Brian Johnson wyznaje w wywiadach, że przez jakiś czas w swoim życiu bardzo poważnie zastanawiał się nad tym, czy nie zostać kierowcą rajdowym.

            Okazuje się jednak, że pasje muzyczne zwyciężyły, z czego niewątpliwie cieszy się bardzo wielu fanów ekipy AC/DC. Trudno im sobie wyobrazić braku Briana Johnsona w tym kultowym już przecież zespole. Co prawda pasje motoryzacyjne ustąpiły miejsca muzyce, jednak do dzisiaj w pewien sposób brytyjski wokalista realizuje się za kierownicą. Na kanale Quest TV prowadzi bowiem telewizyjny program „Cars That Rock”, który jest oczywiście poświęcony motoryzacji, a dokładnie znanym markom samochodów, wyprodukowanych przez brytyjskie firmy. Muzyk opowiada między innymi o takich markach, jak chociażby Jaguar, Land Rover, MG i McLaren. Uwielbia poruszać się autem, ponieważ siedzenie za kierownicą dostarcza mu mnóstwo adrenaliny – artysta powiedział, że nawet więcej, aniżeli komponowanie muzyki. Co więcej, Johnson lubi ryzyko, jakie wiąże się z jazdą autem. Miał już kilka wypadków, z jakich na szczęście wyszedł cało.

            Brian Johnson za kierownicą lubi czasami poszaleć, podobnie jak zresztą na scenie. Ciekawe, czy gdyby zdecydował się na karierę rajdowca, świat miałby nowego mistrza w tej dyscyplinie sportu. Ze względu na czas, odbywanie częstych treningów wykluczałoby pewnie możliwość tworzenia utworów, a więc na pewno muzyka byłaby uboższa, natomiast zespół, którego jest wokalistą – mniej popularny.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy