Za Czarnym Aniołem
  • Napisał 
  • Wydrukuj
  • Email

Legalność tłumaczenia tekstów

   Wykorzystywanie różnego rodzaju tekstów dla własnych celów musi być zgodne z obowiązującymi przepisami. Trzeba mieć świadomość, kto jest autorem tekstu, jak również czy można go wykorzystywać do woli wszędzie, gdzie się chce, a jeżeli tak, to jakie są zasady cytowania. Także teksty w innym języku mogą być używane, a kiedy chodzi o tłumaczenie tekstów na stronie internetowej, warto znaleźć miejsce, gdzie odbywa się to na najwyższym poziomie i z zapewnieniem, że jest ono legalne. Na szczęście, za pośrednictwem Internetu można znaleźć osoby i firmy, które podejmują się tłumaczenia różnego rodzaju tekstów.

            A mogą to być na przykład teksty piosenek, albo pisma urzędowe lub wyroki sądów, jakie zapadają w innych państwach, a zatem w obcych językach. Ceny takich usług bywają zróżnicowane, dlatego warto znaleźć miejsce, gdzie będzie profesjonalnie oraz niedrogo.

            Trzeba mieć świadomość tego, iż używanie tekstów, będących czyjąś własnością, jest usankcjonowane i Konieczne jest stosowanie się do obowiązującego prawa.

Zaloguj się by skomentować

Funkcje PHP Katalog stron forum wielotematyczne śledzenie samochodu dowcipy